Základem naší přirozenosti je jednat
nikoliv být manipulován

" Lidová moudrost "

Dana Rosická

alt src=images/lektori/dana_upr.jpg

Dana se zaměřuje na poradenství v oblasti osobního a profesního růstu, konzultace pro manažery a týmy, lektorování. V psychoterapeutické praxi je k dispozici dospělým klientům, kteří řeší potíže v oblasti mezilidských vztahů, pocitů nespokojenosti a s potřebou životní změny.

Nejčastěji pracuje formou rozhovoru, koučování, facilitace a moderace skupinové práce. Využívá svých zkušeností z řídících a koordinačních pozic v oboru lidských zdrojů, které získala při několikaleté práci pro mezinárodní IT společnosti. Vedla tým, projekty, zaváděla HR procesy, lektorovala, v poslední době se specializovala na osobnostní rozvoj manažerů a talentů, rovněž tak tvorbu firemních vzdělávacích programů (i s podporou ESF). V minulosti pracovala jako konzultant v oblasti hodnocení manažerského potenciálu, propouštění zaměstnanců a hledání jejich nového uplatnění, výběru zaměstnanců a Assessment/ Development center. Tři roky působila v pomáhající sféře jako psychoterapeut.

Dana vystudovala Psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a atelier Arteterapie na Jihočeské Univerzitě. Prošla sebezkušenostními výcviky v analytické terapii, poradenství, a letos uzavírá vzdělání v systemickém koučování. Mluví česky, anglicky a německy.

Ve volném čase se prochází přírodou, čte, tvoří, navštěvuje města, nasává jejich cvrkot a obdivuje jejich architekturu a umění. Také ráda vaří a sní.

Copyright © 2019 NAVIGO. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.