Myšlenkové mapy nástroj efektivního řízení, plánování a organizování

Myšlenkové mapy jsou unikátním nástrojem jak zviditelnit váš způsob myšlení, jeho originalitu a jak přirozenou cestou uvolnit potencál při řešení jakékoliv situace, problému, plánování, tvorby projektu aj.  Jedná se o přehledný způsob jak zachytit a tvůrčím způsobem pracovat s informacemi různého druhu. Mentální mapa nahrazuje lineární myšlení, uvádí v činnost mozek jako celek a dokáže zachycovat myšlenky z různých úhlů. Myšlenkové mapy respektují přirozené vlastnosti naší mysli a biologického fungování mozku.
 

Výukové cíle:

Kurz vám pomůže osvojit si efektivní metodu jejímž použitím lze odstranit některé výrazné nedostatky  lineárního zápisu informací a způsobu myšlení (kdy např. nelze zaznamenat vazby mezi jednotlivými informacemi, jejich přehlednost aj.) Metoda vám umožní vytvořit si vlastní rukopis záznamu informací a vazeb, symbolů a značek, které vaši práci výrazně urychlí a zefektivní. Posílíte svoji tvořivost díky níž uvolníte potenciál a posílíte své sebevědomí.

Myšlenkové mapy vám umožní rychleji se rozhodovat, lépe se koncentrovat, řešit problémy, přehledným způsobem zachytit různé informace aj.
 

Obsah kurzu:

Rovina znalostí:

  • Způsoby fungování lidského mozku
  • Principy tvůrčího myšlení
  • Role představivosti, asociací a symbolů
  • Jak se učíme novým věcem?
  • Co je mentální mapa (dále jen MM)?
  • 7 kroků k vytvoření MM

Praktická část:

  • Reflexe osobního stylu myšlení, plánování a učení
     

Rozsah:

1 den

Termín:

27.3. 2015, 9h – 16h

Lektoři:

Vilém Urban

Místo konání:

sídlo společnosti  Trainingplus,  V Jámě 1, Praha 1 (mapa)

Cena:

2900,- Kč 


V případě zájmu si rezervujte své místo nejpozději do 20.3. 2015 zdePŘIHLÁŠKA, nebo na e-mailové adrese This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

Copyright © 2019 NAVIGO. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.