Kdykoli si začneme myslet, že problém
je někde "jinde", je problémem
tato myšlenka

" Lidová moudrost "

Produkty

  • Nabídka vzdělávacích programů pro úředníky a vedoucí úředníky 

    NAVIGO je držitelem akreditace průběžného vzdělávání úředníků a vedoucích úředníků podle § 31 zákona č. 312/2002 Sb.

    Máme mnohaleté zkušenosti s pozitivními ohlasy na vzdělávání určenému úředníkům ÚSC, vedoucím úředníkům ÚSC, starostům, zastupitelům a tajemníků. Proto nabízíme možnosti účastnit se otevřených kurzů a seminářů určených pro státní správu a samosprávu. Jedná se o krátkodobá setkání (např.1-2 dny), která jsme pro přehlednost rozdělili na tématické okruhy týkající se: komunikačních dovedností, prezentačních dovedností, osobnostního rozvoje, vedoucích a sociálních pracovníků.

  • Nabídka prezenčních kurzů pro týmy a jednotlivce

    Jedná se o krátkodobá programy (tréninky, semináře, workshopy) pojaté jako prostor pro různé zkušenosti a názory z různých oborů a firem. Pro přehlednost při výběru jsme rozdělili témata na následující okruhy: koučování, komunikace, prezentačních dovedností a osobnostního rozvoje. Programy pro týmy sestavujeme vždy podle očekávání a na zakázku.

  • E-learning

    E-learning vnímáme jako soustavu interaktivních nástrojů pro vzdělávání formou samostudia. Vzdělávejte se prostřednictvím odborných ilustrací, videí, kvízů, profesionální grafické úpravy v kombinaci se sofistikovaným systémem pro tvorbu vlastních poznámek a odkazů přímo v jednotlivých lekcích.

  • ITC - informační a komunikační technologie 

    Díky našim zkušenostem v oblasti komunikace, vzdělávání, analytického myšlení, vývoje v ITC technologiích a funkčního designu pomáháme rychleji a efektivněji dosáhnout Vašich cílů také v oblastech jako jsou intranetová řešeníwebové prezentacevývoje potřebného software.
Copyright © 2018 NAVIGO. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.